Manevi Bahar Mevsimi Ramazan pdf – Yandex indir

tarafından
8
Manevi Bahar Mevsimi Ramazan pdf – Yandex indir

Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan Hocamızın Ramazan ayı dolayısıyla yapmış olduğu sohbetlerin, yazmış olduğu başyazı ve makalelerin derlemesinden oluşan bu kitabı daha önce “İrade Terbiyesi İçin Bir Aylık Kurs: Ramazan” adıyla yayınlamıştık. Şimdi “Güncel Oruç İlmihali” ilavesiyle genişlettiğimiz eserimizi “Manevi Bahar Mevsimi Ramazan” ismiyle yeniden istifadenize sunuyoruz. Aynı zamanda 11. Ufka Yolculuk yarışmasının yetişkinler kitabı da olan eserimizin nice faydalara vesile olmasını diliyoruz.
 

Manevi Bahar Mevsimi Ramazan isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan tarafından yazılmış ve SERVER YAYINLARI yayınevinin 12.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Örneğin En Güzel Örnekleri Sahabe İklimi (3. Cilt) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde En Güzel Örneğin En Güzel Örnekleri Sahabe İklimi (3. Cilt) indir, En Güzel Örneğin En Güzel Örnekleri Sahabe İklimi (3. Cilt) oku ve En Güzel Örneğin En Güzel Örnekleri Sahabe İklimi (3. Cilt) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Manevi Bahar Mevsimi Ramazan pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.