Malazgirt’ten Mavi Vatan’a pdf – Yandex indir

Malazgirt’ten Mavi Vatan’a pdf – Yandex indir

Türkiye, sadece Türkiye’den ibaret değildir. Asırlara dayanan muhteşem bir tarihi olan Türklerin Anadolu’yu vatan tutuşlarının üzerinden yaklaşık 1000 yıl geçti. Malazgirt’le başlayan yeni maceramız, Selçuklu-Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti ekseninde devam ediyor. Azerbaycan, Kırım, KKTC, Kerkük, Musul, Bosna, Türkistan, Pakistan, Irak, Arakan, Suriye, Libya, Cezayir, Musul ve Batı Trakya ile güçlü bağlarımız vardır. Gönül ve inanç coğrafyamızın sınırları büyük, ufku geniş, sahası derin, gücü muhteşemdir.
 
Mavi Vatan kavramı yüreklerimizde! Türkiye artık dün olduğu gibi bugün de Akdeniz’de vardır, Karadeniz’de söz sahibidir. Karabağ’ın 30 yıl sonra Azerbaycan Türkleri tarafından yeniden kazanılmasında rolümüz inkâr edilemez. Türk dünyası ve İslam âlemi, bizi yakından alakadar ediyor. Yeryüzündeki bütün mazlum coğrafyalar da, ilgi alanımız içindedir. Bu özelliğimiz ve karakterimiz, geçmişte üstün bir medeniyet kuran şanlı ecdadımızdan bize miras kalmıştır. Al bayrağın parlaması, hilâlin yükselişi veya Malazgirt’ten Mavi Vatan’a!
 

Malazgirt’ten Mavi Vatan’a isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Nuri Yardım tarafından yazılmış ve POST YAYINEVİ yayınevinin 08.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Üçleme pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Üçleme indir, Üçleme oku ve Üçleme pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Malazgirt’ten Mavi Vatan’a pdf – Yandex indir - PDF indir