Lockdown (Karantina) pdf – Yandex indir

tarafından
9
Lockdown (Karantina) pdf – Yandex indir

Yazar Ferdinand ve Maria Vladislav’ın kızı olarak Romanya’nın Transilvanya bölgesinde doğmuştur. Almanya ve İspanya’da yaşamaktadır. Bükreş Üniversitesi’nin Filoloji bölümünden mezun olmuştur.
 
“Bir Avuç Gözyaşındaki Hayat” ve “Alacakaranlık Rüyaları” isimli iki şiir kitabı mevcuttur.
 
“İlk Bakışta Hayat” ve “Masada” isimli iki kısa öykü kitabı vardır.
 
“Toprağın Serçeleri”, “Puzzle. Turnaların Çağrısı” ve “Lockdown. Karantina” isimli romanları yayımlanmıştır.
 
“Uzun bir Kış ve Üç Gün” isimli aşk romanı ve İspanyol dilinde yazdığı “Dolores Derrotadas (Bastırılmış Acılar)” isimli şiir kitabı yayınlanmak üzeredir.  
 
Letiția Vladislav „Karantina„ romanında da bahsettiği gibi Arte Tv. televizyon kanalında seyrettiği bir belgesel üzerine Mardin’e aşık olmuş ve romanlarının Türkçe olarak da yayımlanmasını ve gelip buraları gezmeyi, görmeyi çok arzulamaktadır.
 
 
“Soledad yaziyor, yani yasiyor,mevcut! Ölümün tiranlığına meydan okuyan bu kanıtla ise eline kalemi koyan yazar cesaretin,İNSAN denen “düşünen canlıya” duyulan güvenin etiğini ifade ediyor. Dünyanın sonu ertelenmektedir!” (İoan ADAM, Romanyalı eleştirmen ve edebiyat tarihçisi, “Covid Dönemi Günlüğü*” isimli makalesinde alıntıdır.)
 

Lockdown (Karantina) isimli 242 sayfadan oluşan kitap ; Letitia Vladislav tarafından yazılmış ve NİOS YAYINLARI yayınevinin 20.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Geçen Günlerin Hatırına pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Geçen Günlerin Hatırına indir, Geçen Günlerin Hatırına oku ve Geçen Günlerin Hatırına pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Lockdown (Karantina) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.