Lila pdf – Yandex indir

tarafından
4
Lila pdf – Yandex indir

Lila, geçmişine dair hiç birşey bilmeyen, Kanada’da yaşayan bir psikologdur. İş insanı olan eşi İlker ile birlikte mutlu bir hayatları vardır.  İlker’in anne ve babasını yakın zamanda üst üste kaybetmesi, Lila için de büyük bir yıkım oluşturmuştur. Bir gün evine gelen bir kargo paketi Lila’ya geçmişine doğru bir kapı aralar. Kargo paketinden çıkan çocukluğuna dair anılar ve en önemlisi de anne ve babasının fotoğrafları…
Lila fotoğrafın çekildiği stüdyoyu bularak geçmişe doğru bir yolculuk yapmaya karr verir fakat onu beklemediği sürprizler ve bambaşka bir mavera beklemektedir….
 
Yıldız Uslu, sanat dünyasındaki başarısını edebiyat alanında kaleme aldığı ilk kitabı ‘Lila’ ile de sürdürüyor. Gerçek bir yaşam öyküsünden uyarlanan eserin kurgusundaki ustalık, okuru nefessiz bir şekilde okumaya zorluyor.  Filmlere konu olabilecek kalitede bir eseri edebiyat dünyasına kazandırıyor olmanın haklı kıvancını yaşıyoruz.
 

Lila isimli 148 sayfadan oluşan kitap ; Yıldız Uslu tarafından yazılmış ve S.S INTERNATIONAL PUBLISHING yayınevinin 26.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Lila pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.