Libefectu pdf – Yandex indir

Libefectu pdf – Yandex indir

Libefectu, lise öğrencisinin seneler önce ergen duygular ile yazdığı, yoğun duygular içeren bir şiir kitabıdır. Yazarın öyle meşhur olmak, popüler olmak gibi bir hedefi yoktur. Sadece yazdıklarını toplayıp yayımlayarak ben yaptım, ben başardım demek istemektedir. Yazılı şiirlerin birçoğu 6-7 seneden fazlaca bir süre önce yazılmış olup, kitaplaştırılması için uygun koşulların oluşması beklenilmiştir. Yazar kitabında harika edebi şiirler yazdığını iddia etmese de duygu dolu ergen düşüncelerine doğru bir yolculuğa davet etmektedir. Yazar, kitabının her sayfasında kendi gençliğinizden parçalar bulacağınızı hayal etmektedir.
 

Libefectu isimli 86 sayfadan oluşan kitap ; Oğuzhan Tarık Çetin tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 18.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kayıp Zamanın İzinde Swanlar’ın Tarafı 1. Kitap pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kayıp Zamanın İzinde Swanlar’ın Tarafı 1. Kitap indir, Kayıp Zamanın İzinde Swanlar’ın Tarafı 1. Kitap oku ve Kayıp Zamanın İzinde Swanlar’ın Tarafı 1. Kitap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Libefectu pdf – Yandex indir - PDF indir