LGS Sözel ve Analitik Mantık Karekod Çözümlü Soru Bankası pdf – Yandex indir

tarafından
18
LGS Sözel ve Analitik Mantık Karekod Çözümlü Soru Bankası pdf – Yandex indir

Geleneksel eğitim sistemimiz öğrencilere çoğunlukla bilgiyi kazandırıp onların işlem yeteneğini artırmaya yöneltmekteydi. Teknolojinin hızla gelişmesiyle artan bilgi miktarı, ezber bilgi yerine bilginin nasıl kullanılması gerektiğini bilen öğrencilerin yetiştirilmesini gerektirmiştir. Bilgi toplumuna geçiş sözel veya sayısal veriler üzerinden ifade edilen bir bilgiyi akıl yürütme aracılığı ile tahminde bulunma, ilişkisel durumları belirleme, neden – sonuç ilişkilerini kurma ve eleştirel düşünmeyi sağlayabilen bireylerle gerçekleştirilebilecektir. Bu gelişimi sağlayabilmek amacıyla öğrenciler üzerinde verilen bilgileri analitik düşünce ile yorumlayarak problem durumun çözüm becerisini sağlayabilmesini sağlayacak ölçme ve değerlendirme yöntemleri geliştirilmektedir.
 
Bu kitabın içeriğinde günlük hayatta karşılaştığımız olaylar ve araştırma süreçlerinde elde ettiğimiz bilgileri kullanabilme yeteneğini geliştirecek mantıksal akıl yürütme, problem durumu çözme, tablo – grafik yorumlama ve şema okuma türündeki soru çeşitleri sözel kavramlar ile ifade edilerek hazırlandı.
 
Kitabın sınavlarınızda faydalı olması dileğiyle, iyi çalışmalar.
 

LGS Sözel ve Analitik Mantık Karekod Çözümlü Soru Bankası isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Murat Boncuk tarafından yazılmış ve PELİKAN YAYINLARI yayınevinin 11.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan 2022 ALES Türkçe Matematik Tamamı Çözümlü Soru Tahmin Kitabı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde 2022 ALES Türkçe Matematik Tamamı Çözümlü Soru Tahmin Kitabı indir, 2022 ALES Türkçe Matematik Tamamı Çözümlü Soru Tahmin Kitabı oku ve 2022 ALES Türkçe Matematik Tamamı Çözümlü Soru Tahmin Kitabı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

LGS Sözel ve Analitik Mantık Karekod Çözümlü Soru Bankası pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.