Leylak Zamanı pdf – Yandex indir

Leylak Zamanı pdf – Yandex indir

Lidya kalabalıkta güçlükle ilerleyebiliyordu. Birden ayağı takılınca düşmemek için en yakınındaki kişiye tutundu. O an bir el sol bileğini sıkıca kavradı.
 
“N’aber Lidya? Nasılsın görüşmeyeli?” dedi Tunahan. Yüzünde aşağılayıcı bir gülümseme vardı. O hadiseden sonra kendini ona yenilmiş hissediyor ve bu duruma inanılmaz biçimde canı sıkılıyordu.
 
Lidya cevap vermedi. Oradan uzaklaşmaktan başka bir şey düşünemiyordu. Adamdan kurtulmak için kolunu çekiştirdi.
 
“Ben izin vermedikçe hiçbir yere gidemezsin, pislik!” diyen Tunahan ona iyice yaklaştı.
 
Doğru mu duymuştu? Tunahan herkesin içinde ona “pislik” mi demişti? Sonunda bu adam iyice zıvanadan çıkmıştı. Lidya burun kanatlarını sonuna kadar açarak derin bir nefes aldı. Boşta kalan elini sıkarak sert bir yumruk hâline getirdi. Yumruğunu onun yüzüne geçirmek için sabırsızlanıyordu.
 

Leylak Zamanı isimli 235 sayfadan oluşan kitap ; Alida J. tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 28.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çiğiltepe Miralay Reşat Vatan Savunmasında 27 Yıl pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Çiğiltepe Miralay Reşat Vatan Savunmasında 27 Yıl indir, Çiğiltepe Miralay Reşat Vatan Savunmasında 27 Yıl oku ve Çiğiltepe Miralay Reşat Vatan Savunmasında 27 Yıl pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Leylak Zamanı pdf – Yandex indir - PDF indir