Let’s Discuss pdf – Yandex indir

tarafından
3
Let’s Discuss pdf – Yandex indir

Bu kitap orta, üst orta ve ileri seviyedeki öğrencilerin konuşma becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Kitap, öğretmenler için öğrencilerin konuşma becerilerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmış güzel bir kaynak, öğrenciler için ise kendi kendine çalışmaK için tasarlanmıştır. Kelime hazinesi, deyimsel fiiller ve deyimsel öğeler sıklık ve kullanışlılık temel alınarak seçilmiştir. Kitapta 35 konu yer alıyor ve öğrencilerinizin seviyesine ve konuya olan ilgilerine göre alıştırmaların süreleri 30 dakikadan 60 dakikaya kadar değişiyor. Ayrıca konular ve alıştırmalar sırasıyla yapılmak zorunda değil. Konu öğrencilerin seviyesine göre basitleştirebilir ve konular öğrencilerin ilgi alanlarına ve ruh hallerine göre seçilebilir.
Kitaptaki soruların çoğu sadece ‘evet, hayır’ demekten kaçınacak şekilde formüle edildi.
 Sınıfta tartışılmayan sorularla ilgili kompozisyon ödevleri verilebilir, bu şekilde öğrencilerin yazma becerileri de desteklenebilir.
Kitapta ayrıca öğrencilere birçok öbek fiil, deyim, ayrıca kelimelerin isim biçimleri, fiil biçimleri, sıfat ve zarf biçimleri de öğretilmektedir.
Öğrenilmesi gereken toplam 1000 hedef kelime içermektedir.
 

Let’s Discuss isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Şengül Yangın tarafından yazılmış ve TUNÇ YAYINCILIK yayınevinin 14.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Let’s Discuss pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.