Leonard ve Hevesli Paul pdf – Yandex indir

tarafından
11
Leonard ve Hevesli Paul pdf – Yandex indir

Leonard ve Hevesli Paul, otuzlarındaki iki arkadaşın hayatta anlamlı buldukları şeyleri koruma çabalarını hikâye ediyor. Kitap, bu dünyanın sıcak kalpli gözden kaçan insanları hakkında: Nazik, gösterişsiz ve uysal insanlar. 21. yüzyılın yarattığı girdabın içinde yollarını ve dünyadaki yerlerini bulmaya çalışan bu iki arkadaş, hayatlarını güç kullanarak veya zorla değil, gündelik hayatta ıskalanan özel şeyleri takdir ederek değiştirmeye çalışıyorlar.
 
Yalnızlık ve huzur artık karşılarında zıtlık teşkil edecekleri bir şey olmadığında güzelliklerini kaybediyordu. Meşgul —ya da en azından biraz daha faal— bir hayatta, sessizce durup düşünülen zamanlar tecrübenin tınısını duyabilmeye yarar. Ama hayatı tecrübelerden kasten mahrum bırakmak ve hayatın gerçeklerinden gizlenmek özgün bir seçim değildir. Böyle bir hayat sadece, birikip birikip sokak kapısını kaplayacak kadar büyüyen, tüm konuşmaları bastırıp diğer insanları kurşungeçirmez camların arkasına koyan, hayatı sınırlayıcı bir yalnızlığa yol açan korkunun başka bir şeklidir.
 

Leonard ve Hevesli Paul isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Ronan Hession tarafından yazılmış ve YEDİ yayınevinin 09.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Vaye pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Vaye indir, Vaye oku ve Vaye pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Leonard ve Hevesli Paul pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.