Larus pdf – Yandex indir

tarafından
3
Larus pdf – Yandex indir

Başkan ve ekibi; ana karakter Jack’ın arkadaşı Tony’i, Bali’den onu alıp ABD’ye getirmek üzere görevlendirmesi ile soluksuz bir serüven başlar. Eski Acil Operasyon Harekât Birimi (A.O.H.B); zamanında önemli işler başarmış Jack, Tony, Roger, Gemıma, Nila, Kalin ve VASYL’den oluşan, güçlü bağlarla birbirine kenetlenen bir “GİZLİ OPERASYON” biriminin merkezi olur.
 
                        U.T ve ABD arasındaki ilişki ile geri planda uluslararası toplumu yöneten 427 aile ve onların yüzyıllardır süregelen enerji, güç, iktidar savaşları ele alınırken, ana karakter ve etrafındakiler, bir sürprizle karşılaşırlar; yeni bir uygarlık.
 
Eserin ilerleyen sayfalarında “MANİSA URLA AY ÜSSÜ ENSTİTÜSÜ” ve “PRAGMA” isimli tesislerde,  alternatif enerji için uzay boşluğunda “YILDIZCIK” oluşturulması ve Manisa’daki Enerji Toplama Birimi`ne aktarılması hedeflenerek ABD, Çin ve Türkiye’nin bir arada yeni bir çağ, yeni bir uygarlık kurma hayalleri, jack ve arkadaşlarını,  “TOPRAK ANANIN ONURLANDIRILMASI”  için amansız bir göreve sürükler. 
 
Hızlı, aksiyonlu, düşündürücü ve etkili şekilde işlenen hikâyenin içinde, evrenle ilgili manifestolardan, Einstein’a pek çok insanı görmek olası bir durum.
Eğitirken düşündüren bu kitap,  kesinlikle sürükleyici bir olay kurgusuna sahip; okurken sizi olayın içine çeken ve hayallerinin içine alan eserde, kendinizi başkahraman olarak görebilirsiniz.
 

Larus isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Kaan Mumcuoğlu tarafından yazılmış ve MOTTO yayınevinin 30.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bütün Şiirleri (2022-1977) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bütün Şiirleri (2022-1977) indir, Bütün Şiirleri (2022-1977) oku ve Bütün Şiirleri (2022-1977) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Larus pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.