Lale pdf – Yandex indir

tarafından
6
Lale pdf – Yandex indir

Lale’nin hikayesi! Bu Lale ve Fikret’in hikayesi. Aslında Lale ve çocuklarının…  Edebi bir eser karşınızda. Yoğun olarak gerçekler ve olabilecekler romanda geçmektedir. Romanın bazı yerleri sıksa da, daha çok beğenilen paragraflar ve bölümler kendini hissettirecektir. Bu hayatta ünlü olunur mu? Ünlü olmakla iş bitiyor mu? Kimin başına neler gelebilir? Isparta’dan İstanbul’a olan bir yolculuk bu. İstanbul’da hayat zor mu? Ve can alıcı nokta; tilkinin  dönüp dolaşacağı yer gerçekten neresidir? Evet; insanın dönüp dolaşacağı yer gerçekten de kürkçü dükkanı mı? Yani insan hep aynı mı kalacak?! Kimi öyle kimi öyle değil aslında. Yanılıyor da olabilirim! Peki son durak neresidir, şu paragrafta? Paragrafın sonu değil mi!? Ya yaratılmanın sonu?..
Laleyle gülüp Laleyle ağlayacağız, bu romanda. İyi insanlar hiç yok mu, şu hayatta? Varsa da hangi sokakta?.. Not alan var mı, bu romanda?!
 

Lale isimli 155 sayfadan oluşan kitap ; Furkan Altunbaş tarafından yazılmış ve PLATANUS PUBLISHING yayınevinin 07.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sürgün Varoluş: Demir Özlü pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sürgün Varoluş: Demir Özlü indir, Sürgün Varoluş: Demir Özlü oku ve Sürgün Varoluş: Demir Özlü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Lale pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.