Kurtboğan / Cadfael Birader 3 pdf – Yandex indir

tarafından
6
Kurtboğan / Cadfael Birader 3 pdf – Yandex indir

BİR ORTA ÇAĞ POLİSİYESİ: CADFAEL BİRADER
 
Cadfael Birader Serisi yazar Edith Pargeter’in Ellis Peters adıyla 1977-1994 yılları arasında yazdığı tarihi polisiyedir. Seri yirmi bir kitaptan oluşmaktadır. 12. yüzyılda İngiltere ve Normandiya’da iç savaş yaşandığı Anarşi döneminde geçen romanlar, yaşanan cinayetlerin aydınlatılmasına yardım eden Benedikten keşişi Cadfael’in maceralarını konu edinmektedir.
 
Gervase Bonel birden hastalandığında Shrewsburry Manastırı’nın misafiridir. Şifalı bitkiler konusunda uz-man olan Cadfael Birader, Bonel Efendi’nin yardımına koştuğunda iki sürprizle karşılaşır: Bonel Efendi’nin karısı keşişimizin bir zamanlar âşık olduğu Richildis’ten başkası değildir ve Bonel Efendi, Cadfael’in deposundaki kurtboğan otundan zehirlenmiştir.
 
Şerif katilin Richildis’in oğlu Edwin olduğunu düşünür; hiç anlaşamadıkları bir tarafa, üvey babası onu mirastan mahrum bırakmak için tüm mülkünü manastıra bağışlamıştır. Tüm işaretler Edwin’i gösterir. Richildis, Cadfael Birader’den oğlunun masumiyetini kanıtlaması için yardım ister.
 

Kurtboğan / Cadfael Birader 3 isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Ellis Peters tarafından yazılmış ve AYRIKSI KİTAP yayınevinin 21.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Anarkali pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Anarkali indir, Anarkali oku ve Anarkali pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kurtboğan / Cadfael Birader 3 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.