Küresel Siyaset pdf – Yandex indir

tarafından
6
Küresel Siyaset pdf – Yandex indir

Küresel Siyaset, çağdaş uluslararası ilişkiler teorisi ve pratiğine sistematik ve bütünlüklü yaklaşan bir giriş kitabıdır.
 
Mükemmel bir berraklıkla yazılmış ve fevkalade geniş bir perspektiften yararlanan kitabın her bir bölümü öğrenmeyi destekleyecek ve çalışmaya yardımcı olacak birçok yenilikçi özellik içermektedir.
 
Küresel siyasetteki fiilî durumlara odaklanan uygulamadaki küresel politika kutuları, dünya meselelerindeki başlıca olayları aydınlatmak için manşetlerin ardına bakmaktadır.
Küresel Aktör kutuları, Google’dan G-20’ye kadar, dünya sahnesindeki kilit oyuncuların doğası ve önemine yoğunlaşmaktadır.
 
Farklı teorik yaklaşımlar ve merkezî tartışma konuları hakkındaki özetler, eleştirel düşünmeyi teşvik etmektedir.
 
Etkili teorisyenlerin biyografi ve fotoğrafları, meseleleri, fikirler kadar şekillendiren kişileri de tanıtmaktadır.
 
Andrew Heywood, dünya genelinde yüz binlerce öğrenci tarafından kullanılan Siyaset, Siyasî İdeolojiler ve Siyasetin ve Uluslararası İlişkilerin Temel Kavramları gibi çok-satan kitapların da yazarıdır.
 

Küresel Siyaset isimli 749 sayfadan oluşan kitap ; Andrew Heywood tarafından yazılmış ve FELİX KİTAP yayınevinin 15.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin Koronavirüs İle Mücadelesinde Mülki İdare pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Türkiye'nin Koronavirüs İle Mücadelesinde Mülki İdare indir, Türkiye'nin Koronavirüs İle Mücadelesinde Mülki İdare oku ve Türkiye'nin Koronavirüs İle Mücadelesinde Mülki İdare pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Küresel Siyaset pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.