Kur’ani Değerler Açısından Nihilizm Eleştirisi pdf – Yandex indir

Kur’ani Değerler Açısından Nihilizm Eleştirisi pdf – Yandex indir

1980 yılında Silopi’de doğan Osman BİLEN İlk ve Ortaöğrenimini Silopi’de tamamladı. 2002 Yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Yüksek Lisansını Şırnak Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Temel İslam Bilimleri Ana Bilim Dalı’nda “Kur’ani Değerler Açısından Nihilizm Eleştirisi” konulu tezini 2016 yılında tamamladı. Halen Şırnak Üniversitesinde Lisansüstü Eğitim Enstitüsünde Doktora öğrenimine devam etmektedir. Ulusal ve Uluslararası sempozyumlarda bildirileri olmakla beraber, birçok kitap bölümü ve birçok makalesi bulunmaktadır. Yazar aynı zamanda 2018 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden de mezun olmuştur. Şuan Milli Eğitim Bakanlığında Silopi Halk Eğitim Merkezi Müdürü olarak görevini yürütmektedir. Yazar evli ve üç çocuk babasıdır. Yazar Arapça ve İngilizce bilmektedir.
 

Kur’ani Değerler Açısından Nihilizm Eleştirisi isimli 122 sayfadan oluşan kitap ; Osman Bilen tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 06.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İslam Akaidine Giriş pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İslam Akaidine Giriş indir, İslam Akaidine Giriş oku ve İslam Akaidine Giriş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kur’ani Değerler Açısından Nihilizm Eleştirisi pdf – Yandex indir - PDF indir