Kur’an Mektebinden Dersler 1 pdf – Yandex indir

tarafından
15
Kur’an Mektebinden Dersler 1 pdf – Yandex indir

Kur’an-ı Kerim; hakka ulaşmak isteyenlere hidayet yolunu gösteren, insanlığın güneşi, her zaman tazeliğini koruyan, koyduğu ilkelerle hayatın temel esaslarını belirleyen, insanlara varoluş gayesini açıklayan, Hz. Muhammed aleyhissalatu vesselama Cebrail aleyhisselam aracılığıyla indirilen, içerisinde hiçbir eğrilik ve çelişki bulunmayan ilahi bir kitaptır.
Kur’an-ı Kerim; çok kısa sayılabilecek bir zaman dilimi içinde tarihin akışını değiştirmiş, insanlık için en sağlam ve en adil nizamı getirmiştir.
Kur’an-ı Kerim, kendisine yönelenlere manevi sırlarını açan, birmez tükenmek ilahi bir pınardır. Bu ilahi pınardan kana kana içmek için onunla hemhal olmak, içindeki emir ve nehiyleri bilmek, hayatı ona göre düzenlemek gerekir.
Kur’an-ı Kerim’in anlaşılmasına yönelik olarak gençlere ve yetişkinlere hitap eden ve titizlikle seçilmiş 50 konuyu içeren bu eser, Kur’an-ı Kerim’de yer alan temel konuların anlaşılmasını daha da kolaylaştıracaktır.
 

Kur’an Mektebinden Dersler 1 isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; Orhan Özdemir tarafından yazılmış ve DUA YAYINCILIK yayınevinin 01.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kaynaklarına Göre İslam - Tasavvuf Çatışması pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kaynaklarına Göre İslam - Tasavvuf Çatışması indir, Kaynaklarına Göre İslam - Tasavvuf Çatışması oku ve Kaynaklarına Göre İslam - Tasavvuf Çatışması pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kur’an Mektebinden Dersler 1 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.