Kur’an’da İlmi Ayetler ve Batıl Dinler pdf – Yandex indir

tarafından
7
Kur’an’da İlmi Ayetler ve Batıl Dinler pdf – Yandex indir

Kur’an’da ilimi ayetler vardır. Kur’an, 1400 küsur yıl önce gelmesine rağmen tespit edilen hiçbir müspet ilme ters olmaması Hem Allah’ın varlığına, birliğine, herşeyi en iyi bildiğine ve doğru sözlü olduğuna hem de Kur’an’ın Allah’ın kitabı veya O’nun sözleri olduğuna bir gerçek delildir. Peygamberimizin sözleri de ilme ışık tutmaktadır. Aynı zamanda Peygamberimiz Hz.
Muhammed’in (s.a.s.) Allah’ın peygamberi ve doğru sözlü olduğunu da ispat etmiş olur. Çünkü Allah’ın ayetlerini Allah’tan alıp insanlara tebliğ eden odur. Peygamberimizin hiçbir sözü ve yaptıkları müspet ilim ile çatışmamaktadır. Aksine müspet ilme ışık tutmaktadır. Bu kitapta Kur’an’da bilimsel ve gaybi ayetlerden bazıları yazılıp izah edilmiştir. Kur’an okuyan, geçmişte olan ve gelecekte olacak olayları en doğru şekilde anlar. Kur’an ayetleri, müspet ilimlere ışık tutmaktadır. Kitabı okuyunca bunu daha iyi anlayacaksınız.
 

Kur’an’da İlmi Ayetler ve Batıl Dinler isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Osman Nur tarafından yazılmış ve KİTAP DÜNYASI yayınevinin 05.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Yüzyılda Nasıl İnanmalı? (Ciltli) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yeni Yüzyılda Nasıl İnanmalı? (Ciltli) indir, Yeni Yüzyılda Nasıl İnanmalı? (Ciltli) oku ve Yeni Yüzyılda Nasıl İnanmalı? (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kur’an’da İlmi Ayetler ve Batıl Dinler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.