Küçük Bitcoin Kitabı pdf – Yandex indir

tarafından
11
Küçük Bitcoin Kitabı pdf – Yandex indir

Muhtemelen sosyal medyada, açık hava panolarında reklamlarıyla karşılaşmış, arkadaşlarınızla sohbetleriniz esnasında konu bir şekilde ona gelmiştir. Bitcoin artık hayatımızın -şimdilik küçük- bir parçası. Jimmy Song’un başını çektiği 8 kripto para uzmanı bu küçük kitapta bir araya gelerek Bitcoin ile ilgili merak edilenleri, Bitcoin’in geleceğini ve getireceği faydaları masaya yatırıyorlar.
Küçük Bitcoin Kitabı bugün parayla ilgili neyin yanlış olduğunu ve Bitcoin’in neden mevcut sisteme bir alternatif sağlamak için icat edildiğini anlatıyor. Bitcoin’in ne olduğunu, nasıl çalıştığını, neden değerli olduğunu ve Nijerya’dan Filipinler’e, Venezuela’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne kadar her ülkedeki insanların bireysel özgürlüklerini ve imkânlarını nasıl etkileyeceğini basit ifadelerle açıklıyor.

Dünya çapında ilgi görmeye ve benimsenmeye devam eden bu yeni para biçimi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu kitap tam size göre.
 

Küçük Bitcoin Kitabı isimli 110 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve LİBERUS yayınevinin 21.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yığın Kişiselleştirme Yaklaşımı İle Maliyet Minimizasyonu ve Örnek Uygulama pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yığın Kişiselleştirme Yaklaşımı İle Maliyet Minimizasyonu ve Örnek Uygulama indir, Yığın Kişiselleştirme Yaklaşımı İle Maliyet Minimizasyonu ve Örnek Uygulama oku ve Yığın Kişiselleştirme Yaklaşımı İle Maliyet Minimizasyonu ve Örnek Uygulama pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Küçük Bitcoin Kitabı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.