Küçük Bir Mesele pdf – Yandex indir

Küçük Bir Mesele pdf – Yandex indir

Hayat, başımıza gelen öykülerin ta kendisi! Kafede, üniversitede, evde, takside, plajda başımıza geliverenleri, ince ayrıntılar ve sahici karakterlerle resmeden, yaşamın türlü sokaklarına girip çıkan öyküler… Edebiyatımızın ödüllü yazarlarından Neslihan Önderoğlu, gençlerin dünyasından yansıyan öyküler anlatıyor. ON8 Blog’daki sevilen köşesi Cin Atı’nda biriktirdiği öykülere yenilerini de ekleyen yazar, genç duyguları, gençlikte yaşananları özgün üslubuyla okura fısıldıyor.
 
Tatile çıkanlar, kendi yolunu çizenler, kalbi kırıklar, eve dönenler, âşıklar, seçmediği bir hayatı yaşamak zorunda kalanlar, macera peşinde koşanlar, hayal kırıklığıyla tanışanlar, aile işinde çalışanlar, umut edenler, dünyayı önemseyenler, kendi içine dönükler, terk edilenler, bekleyenler, hayalperestler, kabullenenler, inat edenler… Yaşamın türlü sokaklarına girip çıkan 27 öykü.
 

Küçük Bir Mesele isimli 156 sayfadan oluşan kitap ; Neslihan Önderoğlu tarafından yazılmış ve ON8 KİTAP yayınevinin 11.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kızılmezra Katliamı’nda İstanbullu Kamil’in Vasiyeti pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kızılmezra Katliamı’nda İstanbullu Kamil’in Vasiyeti indir, Kızılmezra Katliamı’nda İstanbullu Kamil’in Vasiyeti oku ve Kızılmezra Katliamı’nda İstanbullu Kamil’in Vasiyeti pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Küçük Bir Mesele pdf – Yandex indir - PDF indir