Kuantum Düşünce Yöntemi İmkansız Diye Bir Şey Yoktur pdf – Yandex indir

tarafından
2
Kuantum Düşünce Yöntemi  İmkansız Diye Bir Şey Yoktur pdf – Yandex indir

“Eğer düşünme yönteminizde sadece basit birkaç değişiklik yaparak korkuyu yenebilmeniz ve yaşamınızda olumlu değişiklikler yapabilmeniz mümkün olsaydı? Ya da sadece algılama şeklinizi değiştirerek birkaç dakika içinde endişelerinizi azaltabilseydiniz ne olurdu? İstediğiniz her şeye karşı kırılmaz bir motivasyonunuz olsaydı, yaşamınız ne kadar değişirdi?”
 
Kuantum Düşünce Yöntemi, yeniden keşfedeceğiniz sonsuz potansiyelinizin kapısını açacak olan anahtar. James J. Mapes size bu olumlu değişimin hızlı ve büyük atılımlarla gerçekleşebileceğini gösterecek. Kuantum Düşünce Yöntemi, değişimin gerçekleşmesini sağlayacak olan katalizördür.
Kuantum Düşünce Yöntemi Organizasyonu’nun başkanı ve kreatör James J. Mapes,  uluslararası popüler bir konuşmacıdır. Uzmanlık alanı; yenilikleri teşvik etmek, yaratıcılığı geliştirmek ve üretimi artırmak olan bireylere ve organizasyonlara eğitim vermektir.
 

Kuantum Düşünce Yöntemi
İmkansız Diye Bir Şey Yoktur isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; James J. Mapes tarafından yazılmış ve YAKAMOZ YAYINCILIK yayınevinin 31.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Kuantum Düşünce Yöntemi İmkansız Diye Bir Şey Yoktur pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.