Kriz Zamanlarında Hukuk ve Felsefe / Law And Philosophy In Crisis Times pdf – Yandex indir

tarafından
3
Kriz Zamanlarında Hukuk ve Felsefe / Law And Philosophy In Crisis Times pdf – Yandex indir

Kriz Zamanlarında Hukuk ve Felsefe başlıklı bu kitabın hazırlanması düşüncesi, Türkiye Felsefe Kurumu tarafından 2021 Mart ayında düzenlenmiş olan aynı başlıklı uluslararası toplantıda doğmuştur. Bu toplantı ve kitabın hazırlanmasında koronavirüs nedeniyle içinde yaşanılan kriz durumundan hareket edilmiştir. Ancak kriz durumunun günümüzde yeni problemlerin etkilenmesiyle birlikte genişleyerek devam etmesi, hukuk ve felsefe alanında bu konuyla ilgili çalışmaların da devam etmesi gerekliliğini ortaya koymaktadır.
 
Bu kitap, kriz zamanlarında hukuk ve felsefe alanlarının birlikteliğinde çalışmalar yapmak isteyenlerin önünde ışık tutabilecek nitelikte olup, söz konusu alanların birlikteliğiyle ilgili önemli bir boşluğu doldurmaktadır.
 

Kriz Zamanlarında Hukuk ve Felsefe / Law And Philosophy In Crisis Times isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Gülriz Uygur tarafından yazılmış ve TÜRKİYE FELSEFE KURUMU YAYINLARI yayınevinin 25.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Kriz Zamanlarında Hukuk ve Felsefe / Law And Philosophy In Crisis Times pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.