Kralın Hazinesi pdf – Yandex indir

tarafından
6
Kralın Hazinesi pdf – Yandex indir

Kaplan İle Kahraman  kralın hazinesini bulmak üzere bilinmeyen yolculuğa çıkar. Kar, kış, soğuk, sıcak demeden; günlerce haftalarca ve aylarca yol giderler.
Eşkıyalarla karşı karşıya kalırlar; sellerle boğuşur, vahşi hayvanlarla burun buruna gelirler. Çoğu zaman canlarını zor kurtarırlar. En sonunda Kızıl Irmak’a, Şapkalı Dağ’a ve Büyülü kaleye ulaşırlar.
O andan sonra kabusların biri bitmeden, bir ötekisi başlar. Akıllara durgunluk veren olaylarla karşı karşıya kalırlar. En sonunda kralın mezarını ve içindeki hazineyi bulurlar. Fakat bir türlü olayların sonu gelmez. İki zeki baykuş, onların akıllarını başlarından alır. 
 

Kralın Hazinesi isimli 174 sayfadan oluşan kitap ; Nihat Gökmen tarafından yazılmış ve PEMBE ÇATI YAYINLARI yayınevinin 09.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Berlin’de Kesişen Yollar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Berlin’de Kesişen Yollar indir, Berlin’de Kesişen Yollar oku ve Berlin’de Kesişen Yollar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kralın Hazinesi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.