Köşedeki Yazılar pdf – Yandex indir

tarafından
6
Köşedeki Yazılar pdf – Yandex indir

ÇEŞİTLİ GAZETE VE HABER SİTELERİNDE YAYIMLANMIŞ, EN ÇOK OKUNAN VE YORUM ALMIŞ KÖŞE YAZILARIMIN TAMAMI BU ESERDE…
Kitlelere ulaşmanın duygu, düşünce ve bilginin en güzel iletişimidir köşe yazısı. Gündemi ve güncel hadiseleri okurlarıma ilettiğim en çok okunan ve yorum alan köşe yazılarımı bu eserde derledik.  Fikir en kıymetli değerdir, fikri ve düşüncesi olmayan zarar ve ziyandadır. İnsanlar görünüşleri ile karşılanır fikirleri ve düşünceleri ile uğurlanır. Fikrinizin rengi ne olursa olsun her renk fikriniz olsun. Dünya görüşü ile kolektif bir yazı dizisi, her makalemde, her köşe yazımda yeni bir konu, yeni bir heyecan ve anlatım var. Bilinmezlikleri bilinir yaptığımız konuları kaleme aldık. Keyif alarak okuyacağınız bir eser. Bilgiyi bilmek gerek.
 

Köşedeki Yazılar isimli 186 sayfadan oluşan kitap ; Aydın Benli tarafından yazılmış ve KİTAP MÜPTELASI YAYINLARI yayınevinin 14.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Uzman Çavuşun Gözünden Anadolu pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bir Uzman Çavuşun Gözünden Anadolu indir, Bir Uzman Çavuşun Gözünden Anadolu oku ve Bir Uzman Çavuşun Gözünden Anadolu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Köşedeki Yazılar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.