Korsan Kralın Kızı pdf – Yandex indir

tarafından
5
Korsan Kralın Kızı pdf – Yandex indir

ALMAYA GELDİĞİM ŞEYİ ELE GEÇİRDİĞİM ANDA ONUN HAKKINDAN GELMEK İÇİN YETERİNCE ZAMANIM OLACAK.
 
Efsanevi bir hazinenin anahtarı olan gizemli bir haritayı ele geçirmesi için görevlendirilen on yedi yaşındaki korsan kaptan Alosa, düşmanlarına bile isteye yakalanıp gemilerini aramak için kendine mükemmel bir fırsat yaratıyor.
 
Acımasız korsanlardan hiçbir farkı olmayan genç kaptanın haritaya ulaşmasının önünde sadece tek bir engel var: Kendisini kaçıranların arasında beklenmedik bir şekilde zeki ve son derece yakışıklı bir korsan olan yardımcı kaptan Riden. Ama endişelenmeye gerek yok çünkü Alosa’nın da birkaç numarası var. Zaten hiç kimse Korsan Kralın Kızını durduramaz.
 
“Levenseler bu eğlenceli, hızlı ve romantik deniz fantezisiyle ETKİLEYİCİ BİR İLK ROMANA imza atarak korsanlar, sirenler ve ıssız adalardan oluşan alternatif bir dünya yaratıyor… SAKIN KAÇIRMAYIN.” – Publishers Weekly
 

Korsan Kralın Kızı isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Tricia Levenseller tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 07.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Anılarım Bu Dünyadan Ben de Geçtim pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Anılarım Bu Dünyadan Ben de Geçtim indir, Anılarım Bu Dünyadan Ben de Geçtim oku ve Anılarım Bu Dünyadan Ben de Geçtim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Korsan Kralın Kızı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.