Korona Günlerinde Cinayet pdf – Yandex indir

Korona Günlerinde Cinayet pdf – Yandex indir

“Her insanın dışındaki kabuğun altında saklanan bir özü vardır. Özümüz bizim en gizli hazinemizdir. Herkes görsün, herkes bilsin istemeyeceğimiz bir hazine. Çünkü o hazinenin içinde parlayan bilgeliğimizin yanı sıra başkalarının görmelerinden korkacağımız canavarlarımız da vardır. En çok da o canavarları saklamak için dış kabuğumuzu cilalarız. İyi insan maskelerimizi takınırız. Maskelerimizle, dış görünüşümüzle süslediğimizi başkalarına satmaya çabalarız. Oysa bizi gerçekten sevenler canavarlarımızı görüp de kaçmayanlardır.”
Funda Menekşe, çoğunluğu Dedektif adlı dijital polisiye dergisinde yayınlanan öykülerinde olayları kimi zaman katillerin, kimi zaman maktullerin gözünden okuyucuya sunuyor. Çoğunluğunda suç kavramının irdelendiği öyküleri öyle akıcı bir üslupla kaleme alıyor ki, okur kendini olayın bir parçası gibi hissedebiliyor.
 

Korona Günlerinde Cinayet isimli 261 sayfadan oluşan kitap ; Funda Menekşe tarafından yazılmış ve HERDEM KİTAP yayınevinin 18.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sefalet (Ciltli) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sefalet (Ciltli) indir, Sefalet (Ciltli) oku ve Sefalet (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Korona Günlerinde Cinayet pdf – Yandex indir - PDF indir