Korkuyu Bekleyenler pdf – Yandex indir

Korkuyu Bekleyenler pdf – Yandex indir

Hakan Balcı ve Zeynep Çolakoğlu, derin bir karanlıkta aralanan kapıdan, içeriyi merak ettiren öyküleri birlikte yazdılar.
Karanlık sadece kendi varlığına saygısı olan bir yaratık mı? Kâbuslar ve öldürme isteğini kim kamçılıyor?  Düş ile evrenin kardeş olduğu bu öykülerde çağrışımların, kimi zaman çok sessiz dokunuşlarına, kimi zaman da gürültüyle akan ürpertisine tanıklık edeceksiniz. Karanlık, sessizlik, kuşku üçgeninde yaratılan boşluklarla, ölümün kime yakıştığını düşünürken bulacaksınız kendinizi. Birdenbire gerçeğe dönmek istediğinizde de ecelin yüzü olmayan gölgesinin, gözlerinize baktığını hissedeceksiniz. İçinde yaşanan zamanın gizemli boyutlarını, kilitsiz dev binaların sonu olmayan odalarında dolaşarak fark edeceksiniz.
Gerçekle düşün çatıştığı, bilinmeyene yolculuktur “Korkuyu Bekleyenler.”
Mine Ömer
 

Korkuyu Bekleyenler isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Hakan Balcı tarafından yazılmış ve BİLGİ YAYINEVİ yayınevinin 03.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Senden Başka Satırlar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Senden Başka Satırlar indir, Senden Başka Satırlar oku ve Senden Başka Satırlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Korkuyu Bekleyenler pdf – Yandex indir - PDF indir