Konuşmayı Kes, Harekete Geç pdf – Yandex indir

tarafından
6
Konuşmayı Kes, Harekete Geç pdf – Yandex indir

Kendi işini kurmak, Kuzey Kutbu’na gitmek, yeniden eğitim almak, kilo vermek, ukulele çalmayı öğrenmek… Yapmayı çok istediğiniz birçok şey olmasına rağmen bir türlü harekete geçemiyor musunuz? Ya da hayatınızda bir şeyler eksik gibi mi geliyor? Yoksa daha fazlası olması gerektiğine dair rahatsız edici bir his içinde misiniz? Gerçekten yapmak istediğiniz bir şey var ama içten içe de onu asla yapamayacağınızdan mı korkuyorsunuz? O zaman bu kitap tam size göre…
 
Eğlenceli bir şekilde kaleme alınmış olan Konuşmayı Kes, Harekete Geç sadece iş dünyasındaki girişimciler için değil girişimci bir ruha sahip olan herkes için değerli tavsiyelerle öneriler sunuyor. Hayatınızda farklı veya daha anlamlı bir şey yapmak için güçlü bir arzu duyuyorsanız, kitapta yer alan uygulama ve alıştırmalarla daha hızlı ve kolay bir şekilde harekete geçeceksiniz.
 
HAYAT KISA!
YAPMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VARSA…
 HEMEN ŞİMDİ HAREKETE GEÇİN.    
 

Konuşmayı Kes, Harekete Geç isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Shaa Wasmund tarafından yazılmış ve STABİL KİTAP yayınevinin 11.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Konuşmayı Kes, Harekete Geç pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.