Kokarca ile Porsuk pdf – Yandex indir

tarafından
8
Kokarca ile Porsuk pdf – Yandex indir

KOKARCALARI KİMSE SEVMEZ!
KİMSE KAPI ÇALDIĞINDA karşısında bir kokarca görmekten mutlu olmaz. Ayrıca aklı başında hiç kimse evine bir kokarcanın taşınmasına izin vermez! Ama bizim hikâyemizde işler öyle yürümüyor: Kokarca, Porsuk’un yanına taşınıyor! Mühim Taş İşi’yle meşgul Porsuk’un isteyeceği son şey rahatsız edilmek olsa da artık bunun için çok geç.
Kokarca’nın gelişiyle Porsuk’un tüm düzeni altüst oluyor. Roket patatesler havada uçuşuyor, kuyruklar havaya dikiliyor ve korkunç kokular yanlış yerde, yanlış hayvana püskürtülüyor. Hepsi tamam da, ortalıkta bunca tavuğun dolaşma sebebi ne? 
Kokarca ile Porsuk, Newbery Ödüllü Amy Timberlake’in kaleme aldığı ve bir arada yaşamak zorunda kalan iki zıt karakterin dostluğunu anlattığı serinin ilk kitabı. Caldecott Madalyası sahibi ünlü çizer Jon Klassen’ın çizimleriyle taçlandırdığı bu öyküyü okumaya, bir daha okumaya, tekrar tekrar ve sesli okumaya doyamayacaksınız.
 

Kokarca ile Porsuk isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Amy Timberlake tarafından yazılmış ve DOMİNGO YAYINEVİ yayınevinin 21.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Kokarca ile Porsuk pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.