Kod Adı: Smyrna pdf – Yandex indir

tarafından
7
Kod Adı: Smyrna  pdf – Yandex indir

Yarınlarda ne olacağını hiç bilemeyiz. Gelecek sürprizlerle doludur. Ve hayatta hiçbir şey tesadüf değildir. Birtakım yetenekler kazanır-sınız. Gelecekte sizin işinize yarayacağını da bilemezsiniz. Ve her şeyin yoluna girdiğini zannettiğiniz anda bir kırılma olur, hiç aklınıza gelmeyen. Normal bir hayat yaşarken kendinizi isteyerek yaşamadığınız bambaşka hayatlar içinde bulabilirsiniz. Mecburen uymak zorunda olursunuz, sevimsiz ortamlara katlanmak zorunda kalırsınız. Artık insan hayatının hiçbir değeri yoktur. Sevdiklerinizi bile kaybede-bilirsiniz. Bomboş hayatın karanlık patikalarında ışıksız yürümeye çabalarsınız. Ve bir yerde kimsenin batmayacağını zannettiği hayat gemisi batıverir. Umutlar da onunla birlikte batar. Bu bir son mudur? Miras bırakılmış umutlar devam edecektir.
 

Kod Adı: Smyrna isimli 548 sayfadan oluşan kitap ; Faruk Yumlu tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 08.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bozkurtlar (Ciltli) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bozkurtlar (Ciltli) indir, Bozkurtlar (Ciltli) oku ve Bozkurtlar (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kod Adı: Smyrna pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.