Kızıl Saçın Tarihi pdf – Yandex indir

Kızıl Saçın Tarihi pdf – Yandex indir

Bir insanın fiziksel özellikleri aynı zamanda bizlere kökenleri hakkında ipuçları verir. Örneğin siyah ten rengine sahip bir insan gördüğümüzde Afrikalı, çekik gözlü bir insan gördüğümüzde ise Uzakdoğulu atalara sahip olduğunu varsayarız. Çünkü Afrika ve Uzakdoğu nüfusunun tamamına yakını ortak fiziksel özelliklere ve ortak bir tarihi geçmişe sahiptir. Peki ya kızıl saçlılar?
Bu kitap kızıl saçlı insanların aynı zamanda ortak bir tarihi geçmişe de sahip oldukları tezini ortaya atıyor. Ankara’dan Boston’a dek uzanan geniş bir coğrafya içine bıraktıkları ayak izlerini takip ediyor.
 
 

Kızıl Saçın Tarihi isimli 66 sayfadan oluşan kitap ; Devrim İbrahim tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 15.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Cumhuriyetin Yaratıcı Kahramanları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Cumhuriyetin Yaratıcı Kahramanları indir, Cumhuriyetin Yaratıcı Kahramanları oku ve Cumhuriyetin Yaratıcı Kahramanları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kızıl Saçın Tarihi pdf – Yandex indir - PDF indir