Kız Kardeşler pdf – Yandex indir

tarafından
9
Kız Kardeşler pdf – Yandex indir

Alcott’un Amerikan Bağımsızlık Savaşı’nın ikinci yarısında yazdığı büyük eseri Küçük Kadınlar’dan derlenen Kız Kardeşler, savaş nedeniyle maddi sıkıntılara düşen ve savaşa katılan babalarından ayrı kalan March ailesi kızlarının dünyasına konuk eder okuru. Eser aynı zamanda üç kız kardeşiyle geçim zorlukları içinde büyüyen Alcott’un yaşamından da izler taşır.
 
Güzel ve becerikli Meg, kimi zaman asabi ancak sevgi dolu Jo, yumuşak ve şefkatli Beth ve şımartılan en küçük kardeş Amy çocukluktan kadınlığa adım atarlarken değişmeyen tek şey birbirlerine duydukları bağlılık ve sevgi olur. Yoksulluk, kalp kırıklıkları, cinsiyet bunalımları, hastalıklar ve ayrılıklar yaşansa da ailenin evinde değişmeyen tek şey dört kızın susmayan kahkahalarıdır.
 
#kısaklasikler #amerikanklasikleri #ailebağları #kadın #kızçocuğu #metanet
 

Kız Kardeşler isimli 64 sayfadan oluşan kitap ; Louisa May Alcott tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 05.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Resimli Kitap Mecmuası Fihrist ve İndeksi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Resimli Kitap Mecmuası Fihrist ve İndeksi indir, Resimli Kitap Mecmuası Fihrist ve İndeksi oku ve Resimli Kitap Mecmuası Fihrist ve İndeksi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kız Kardeşler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.