Kıyamet Emeklisi (2.Cilt) pdf – Yandex indir

tarafından
9
Kıyamet Emeklisi (2.Cilt) pdf – Yandex indir

“Bazen de bir rastgele taş öylece bütün kış durur ve baharın bir mor çiçek halkası onu çepçevre ama sadece o taşı bir bordürle çevrelerdi. Taşın beyazı çiçeğin moru ile öyle bir resim verirdi ki, o özenle seçilmiş mor halka o taşı dünyanın kutsal taşlarından biri yapar ve boynundaki çelengi ile bunu öyle bir faş ederdi ki, kuşlar yukardan alçalarak bakar da geçer, saksağanlar, serçeler, küçük kuşlar üzerine birkaç saniyeliğine muhakkak konar, ayak sürer de geçer, kertenkele taşın etrafını dolaşır da geçer, karıncalar sıra olur da geçer, arılar üstünden söyler de geçer, bulut nemini salar da geçer, güneş kışın koyu lekelerini açar da geçer, geçer geçer, taş her ziyaretten haberdar anın içinde durur da geçerdi.
 

Kıyamet Emeklisi (2.Cilt) isimli 523 sayfadan oluşan kitap ; Şule Gürbüz tarafından yazılmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 13.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kıyamet Emeklisi (1.Cilt) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kıyamet Emeklisi (1.Cilt) indir, Kıyamet Emeklisi (1.Cilt) oku ve Kıyamet Emeklisi (1.Cilt) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kıyamet Emeklisi (2.Cilt) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.