Kitle ve İktidar pdf – Yandex indir

Kitle ve İktidar pdf – Yandex indir

Canetti ‘düşünmek ısrar etmektir’ diyerek ‘Kitle ve İktidar’ı kaleme aldığı 30 yıl boyunca bu çalışmasını gölgeleyecek kapsamda başka eser vermedi. Çok sayıda araştırmaya ve her yıl Viyana’da düzenlenen bir sempozyuma konu olan bu kitaptan sonra insan doğasının kitle ve iktidarla ilişkisini bu denli kuşatan başka bir kitap da yayımlanmadı. Düşünsel zenginliğinin yanı sıra böylesi kitaplarda çok az rastlanan edebi bir anlatıma da sahip olan ‘Kitle ve İktidar’, zamana karşı direnerek insanı anlamada başvuracağımız vazgeçilmez kaynaklardan biri haline geldi. Anlamanın müthiş bahtiyarlığını hissetmek isteyenler için…
 

Kitle ve İktidar isimli 528 sayfadan oluşan kitap ; Elias Canetti tarafından yazılmış ve AYRINTI YAYINLARI yayınevinin 07.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Saatçi Musa Entelektüel Bir Portre pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Saatçi Musa Entelektüel Bir Portre indir, Saatçi Musa Entelektüel Bir Portre oku ve Saatçi Musa Entelektüel Bir Portre pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kitle ve İktidar pdf – Yandex indir - PDF indir