Kişisel Verileri Koruma Kurulu Kararları – 31 Aralık 2021 Tarihi İtibariyle Yayınlanmış Tüm Karar Özetleri ve Anahtar Kelimeler pdf – Yandex indir

tarafından
7
Kişisel Verileri Koruma Kurulu Kararları – 31 Aralık 2021 Tarihi İtibariyle Yayınlanmış Tüm Karar Özetleri ve Anahtar Kelimeler pdf – Yandex indir

Geçen sene Mart ayında yayınlanan Kişisel Verileri Korunma Kurulu Kararları kitabının 2. Baskısı, 2021 yılında yayınlanmış olan Kurul Kararlarının eklenmesiyle genişletilmiştir. Bu suretle, 2. Baskı, Kişisel Verileri Koruma Kurulumuzun 31.12.2021 tarihine kadar yayınladığı tüm kararlarının özetlendiği ve kararların alındığı tarihlere göre kronolojik olarak numaralandırıldığı bir çalışmadır. 1. Baskıda olduğu gibi bu baskıda da kararlar, kitap içindeki numaraları dikkate alınarak, anahtar kelimeler tablosuna eklenmiştir. Anahtar kelimeler tablosunda hangi numaralı kararların hangi konu veya konular kapsamında kaldıkları gösterilmiş, okuyucuya kolaylık sağlamak amaçlanmıştır.
 

Kişisel Verileri Koruma Kurulu Kararları – 31 Aralık 2021 Tarihi İtibariyle Yayınlanmış Tüm Karar Özetleri ve Anahtar Kelimeler isimli 270 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve ON İKİ LEVHA YAYINCILIK yayınevinin 23.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türk Hukukunda Vergi Mahremiyeti İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mali Hukuk Yüksek Lisans Tezleri Dizisi No: 2 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Türk Hukukunda Vergi Mahremiyeti İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mali Hukuk Yüksek Lisans Tezleri Dizisi No: 2 indir, Türk Hukukunda Vergi Mahremiyeti İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mali Hukuk Yüksek Lisans Tezleri Dizisi No: 2 oku ve Türk Hukukunda Vergi Mahremiyeti İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mali Hukuk Yüksek Lisans Tezleri Dizisi No: 2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kişisel Verileri Koruma Kurulu Kararları – 31 Aralık 2021 Tarihi İtibariyle Yayınlanmış Tüm Karar Özetleri ve Anahtar Kelimeler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.