Kişisel Bitişim pdf – Yandex indir

tarafından
8
Kişisel Bitişim pdf – Yandex indir

Bitip bitip başlayanlara…

Eser Yerbakar… Herkesin hayatı gibi inişli çıkışlı, herkesin hayatı gibi başlangıçlarla ve sonlarla, hayaller ve gerçeklerle dolu bir hayat öyküsü… Ama inişleri mi çok çıkışları mı, başlangıçları mı sonları mı, hayalleri mi gerçekleri mi? Eser çizginin neresinde duruyor? Çemberin neresinden bakıyor? Eser’e göre bundan sonrası çemberin en fiyakalı yeri… Bundan sonrası Eser Yerbakar’ın birileri yerken onun baktığı köşeyi dönme vakti… Eser yeni kararlar alıp yeni başlangıçlar yapıyor. İyiyle kötüyü, doğruyla yanlışı baştan yazıyor. Değerlerini değiştirip ederini artırmaya bakıyor. Ve sonunda! Sonunda…
 

Kişisel Bitişim isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Güliz Sütçü tarafından yazılmış ve HAYALCİ HÜCRE YAYIN yayınevinin 25.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zemin: Edebiyat Dil ve Kültür Araştırmaları 2022/1 Sayı: 3 Haziran pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Zemin: Edebiyat Dil ve Kültür Araştırmaları 2022/1 Sayı: 3 Haziran indir, Zemin: Edebiyat Dil ve Kültür Araştırmaları 2022/1 Sayı: 3 Haziran oku ve Zemin: Edebiyat Dil ve Kültür Araştırmaları 2022/1 Sayı: 3 Haziran pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kişisel Bitişim pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.