Kişinin İmansız Ölmesine Sebep Olan Şeyler pdf – Yandex indir

Kişinin İmansız Ölmesine Sebep Olan Şeyler pdf – Yandex indir

Kitabın adından da anlaşıldığı gibi kitabımız “Kişinin Îmânsız Ölmesine Sebep Olan Şeyler” den bahsetmektedir ve elli madde’nin şerhinden ibarettir. Bu elli maddenin kırk maddesi halk arasında “Mızraklı ilmihal” diye meşhur kitabın ilgili bölümünün maddelerinin şerhidir. Son on maddeyi ise bir tetimme olarak biz ekledik ve şerhini de yaptık.
Bu sayfaları az, değeri büyük kitabı okuyan sadece küfür söz ve fiilerinin değil, haramların da olumsuz yönde imana etkisini göreceklerdir. Bu kitabın – Allah Teâlâ’nın izni ve tevfikiyle- unutanlara hatırlatan, zayıf imanı kuvvetlendiren, ğaflete dalmışları uyandıran bir özelliği vardır. İnşaAllah okuyup istifade edersiniz…
 

Kişinin İmansız Ölmesine Sebep Olan Şeyler isimli 56 sayfadan oluşan kitap ; Faruk Yılmaz tarafından yazılmış ve TUNÇ YAYINCILIK yayınevinin 27.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şia’da Hadis Usûlü pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Şia’da Hadis Usûlü indir, Şia’da Hadis Usûlü oku ve Şia’da Hadis Usûlü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kişinin İmansız Ölmesine Sebep Olan Şeyler pdf – Yandex indir - PDF indir