Kırk Kelamda İstanbul pdf – Yandex indir

tarafından
68
Kırk Kelamda İstanbul pdf – Yandex indir

Kalem, mürekkepte kırk kelam.
Güvercin kanadında İstanbul! Önce yaşadık. Ve sevdik. Düşündük. Sustuk. Gülümsedik. Söyledik. Ağladık. Keyiflendik. Vazgeçtik. Fedakârlık yaptık. Özledik. Dinledik. Güvendik. Düştük. Kavuştuk. Okuduk. Güçlendik.
Köprüden geçtik. Sultanahmet’te yandık. Galata’da ayrıldık. Ayasofya’da hüzünlendik. Üsküdar’da umutlandık. Yedikule’de özgür kaldık. Ve… En son yazdık. İstanbul’u yazdık! Yedi tepesini, camilerini, saraylarını, sokaklarını, ağaçlarını, kuşlarını, çocuklarını, adamlarını, kadınlarını, yaşam ve ölümlerini… Hz. Muhammed (s.a.v.)’in müjdesini, Sultan Mehmed’in tutkusunu yazdık. 40 gönül, İstanbul olduk, aşk yazdık size. Yazdık ki, okuyun. Okuyun ve düşünün… Yürüdüğünüz yollardan, Fatih Sultan da geçmiş midir? Çınarlarının altında kimler oturmuştur?
Ah İstanbul… Bir Sultanahmet’in ezanları bir de 40’lar kulübünün yazarları anlatabilir/anlayabilir seni… İstanbul… 40 gönül, 40 kalem, 40 kelam… Vesselam.
 
 

Kırk Kelamda İstanbul isimli 129 sayfadan oluşan kitap ; 40’lar Kulübü tarafından yazılmış ve 40’LAR KULÜBÜ yayınevinin 06.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Kadim Dost pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İstanbul Kadim Dost indir, İstanbul Kadim Dost oku ve İstanbul Kadim Dost pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kırk Kelamda İstanbul pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.