Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? pdf – Yandex indir

tarafından
15
Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? pdf – Yandex indir

Farklı farklı duygular, az veya çok hepimizde varlar. Peki acaba bu tuhaf yaratıklar bizim onları hissetmediğimiz mesai saatleri dışında ne yapıyorlar?
 
Hangi duygu yükseklere tırmanıyor, hangisi yerin altına saklanıyor, hangisi bir baloncuğun içinde yaşıyor ve hangisi salyangozlara yardım ediyor? Kaygı, tam olarak neden çekiniyor? Güvenin kurduğu köprüden kimler kimler geçiyor?
 
25 dile çevrilen bu şairane kitap, içimizdeki duygulara bakmak, onları tanımak ve ailecek onlar hakkında sohbet etmek için harika bir davet.
 
Duygularımıza dair hem tatlı hem manidar gerçekler Oziewicz’nin şairane dili, Zając’ın muzip çizimleriyle birleşiyor; hoş detayları ve düşündüren metaforlarıyla her yaştan bizleri kendi içimizde yolculuğa çıkarıyor. Cevapları ararken çocukları kendi duygularıyla tanıştırıyor, hissetme ilhamı veriyor; duyguları yargılamadan sunarak onlar hakkında konuşmaya teşvik ediyor.
 

Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? isimli 68 sayfadan oluşan kitap ; Tina Oziewicz tarafından yazılmış ve DOMİNGO YAYINEVİ yayınevinin 29.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.