Kimliğini Arayan Genç pdf – Yandex indir

tarafından
2
Kimliğini Arayan Genç pdf – Yandex indir

İnsan akıllı, düşünen bir varlıktır. Bu sebeple sürekli sorgulayan bir özelliğe sahiptir. İnsanlar, tarih boyunca, insan nedir? Dünyaya neden gelmiştir? Bu dünyadan sonra bir hayat var mıdır? Beni ve bu evreni yaratan biri var mıdır? Gibi hayatın anlamına dair soruları merak edip tatmin edici cevaplar aramıştır.
 
Bu çalışma, özellikle gençlerin kmlik arayışına dair sorgulamaların ve hayatın anlamına yönelik sorulan sorulara cevapları içeren gerçek yaşam hikayesinden yola çıkarak hazırlanmıştır.
 
Kitap genel olarak Öğretmen Hasan’ın okulda öğrencileri ve günlük hayatta karşılaştığı kişilerle yaptığı sohbetlerden kesitlerden oluşmaktadır. Bu sohbetlerde Hasan’a sorulan hayata dair merak edilen, insanların içinden çıkmakta zorlandığı sorulara ikna edici cevapları içine alan bu eserde okuyucular kafalarındaki sorularına ikna edici cevaplar bulabilecekler.
 

Kimliğini Arayan Genç isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Kılınç tarafından yazılmış ve MSB SAFA YAYIN DAĞITIM yayınevinin 05.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Kimliğini Arayan Genç pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.