Kim Korkar Ek Gıdadan ? pdf – Yandex indir

tarafından
13
Kim Korkar Ek Gıdadan ? pdf – Yandex indir

Ebeveynler olarak en büyük önceliğimiz bebeklerimizin sağlıklı ve mutlu bir şekilde gelişim göstermesidir. Fakat kimi zaman bebeğimiz için neyin sağlıklı veya sağlıksız olduğu konusunda kararsızlık ya da tereddüt yaşayabilir, kendimizi endişeli ve kafamız karışmış bir halde bulabiliriz.
 
Bebeğimiz sağlıklı bir şekilde büyürken kaygı duyduğumuz konulardan biri de ek gıdaya geçiş sürecidir. Ek gıdaya geçiş sürecinde ebeveynler olarak nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda kafamızda birçok soru belirebilir: 
 
– Ek gıdaya ne zaman geçmeliyim?
– Bebeğime ilk hangi sebze ve meyveleri verebilirim?
– Her öğünde ne kadar vermeyelim?
– Ek gıdaya geçişte 3 gün kuralının önemi nedir?
– Parmak gıdalara ne zaman başlamalıyım?
 
Dr. Melis Bayram Şirinoğlu’nun Kim Korkar Ek Gıdadan? adlı kitabıyla bebeğinizin sağlıklı bir şekilde beslenmesine dair aklınızdaki tüm sorulara cevap bulacaksınız. Ayrıca kitapta yer alan birbirinden lezzetli ve sağlıklı tarifler sayesinde hem yeni tatlarla tanıştıracağınız bebeğinize sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandıracak hem de stressiz bir şekilde bu dönemin bebeğinizle birlikte keyfini çıkaracaksınız.
 

Kim Korkar Ek Gıdadan ? isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Melis Bayram Şirinoğlu tarafından yazılmış ve DİYOJEN YAYINCILIK yayınevinin 08.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Kim Korkar Ek Gıdadan ? pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.