Khermedialı Kehanet Savaşçıları pdf – Yandex indir

tarafından
6
Khermedialı Kehanet Savaşçıları pdf – Yandex indir

Khermedialılar’ın geleceklerine dair yapacakları seçim, kehanetin ayırdığı tarafların savaşında kimin kazanacağını belirleyecek.Arek ve Alacalar korkunç bir tuzağa düşerler. Kilitli kapıların ardında şüphe ve intikam duygusuyla bilenen dostluklar, kopma noktasına gelir. Karşılarında tek bir düşman değil, amaçları farklı birçok düşman vardır. Maddeyi telekineziyle kontrol edenlerin dünyasında, kehanetin etrafında ve karşısında birleşenlerin arasında bir var olma savaşı kopmak üzeredir.Khermedialı; Türkiye ve Amerika’da yaşanan ve hayatta kalma mücadelesine dönüşen bir hikâyenin anlatıldığı, durmak bilmeyen bir tempo ile gelişen, fantastik, polisiye ve maceranın tekinsiz sularında gezinen bir roman serisidir. Serinin son halkası Kehanet Savaşçıları’nda tüm sırların açığa çıktığı, herkesin kendi gerçekliği ile yüzleştiği nefes kesen bir final sizleri bekliyor.
 

Khermedialı Kehanet Savaşçıları isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Cenk Telimen tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 17.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kayıp Miras pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kayıp Miras indir, Kayıp Miras oku ve Kayıp Miras pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Khermedialı Kehanet Savaşçıları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.