Kevok pdf – Yandex indir

tarafından
5
Kevok pdf – Yandex indir

Özgürlük, mutlu bir sabah gibidir. Güneş saçlarını okşadığında artık uyumaktan vazgeçmişsindir. Hayatın küçük birer halkasından ibaretiz sadece. Her şey bizi yeni bir şeye bağlar; istesek de istemesek de.
‘Ben kanatlı bir fil olmak istiyorum’ demek seni kanatlı kılmayacak. Ben fok olmak istemiyorum diyen bir fok asla dileğine kavuşamayacak ama ‘beni kürküm yüzünden öldürmeyin’ demesi onu haksız kılmayacak…
Beğenmemek olmaz aklını, bedenine girdiğin herhangi bir canlıyı… Ruhun hangi bedendeyse sen o olmuşsundur. Bir kuş, bir güvercin, bir tavşan… Ya da insan.
 

Kevok isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Tolga Karaboğa tarafından yazılmış ve İKİ EYLÜL YAYINEVİ yayınevinin 10.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Leyla Erbil – Bilinç Akışında Kesintiler Anlatı Desenleri - 4 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Leyla Erbil – Bilinç Akışında Kesintiler Anlatı Desenleri - 4 indir, Leyla Erbil – Bilinç Akışında Kesintiler Anlatı Desenleri - 4 oku ve Leyla Erbil – Bilinç Akışında Kesintiler Anlatı Desenleri - 4 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kevok pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.