Keşif pdf – Yandex indir

tarafından
11
Keşif pdf – Yandex indir

Ferda’nın hayatında hiçbir şey yolunda gitmiyordu. Ne iş, ne aşk ne de ailesi ve arkadaşlarıyla arasında olan bitenler… Yaşam enerjisini kaybetmiş, dümeninde oturduğu gemi alabora olmuş, olmak istemediği sularda sürüklenip duruyordu. Oneman ve Ganne ile tanışana kadar… İki bilge insanla çıktığı bu yolculukta bir yandan kim olduğunu keşfederken diğer taraftan hayatın hoyrat değil, iyileştirici ve şefkatli yanını öğrenen Ferda’nın dönüşümüne tanıklık edeceksiniz.
 
Gökyüzü Gri Değil Maviymiş kitabının da yazarı olan Nihat Güneri bu keşif yolculuğunda; sorular, uygulamalar ve telkinlerle sadece Ferda’yı değil, okurlarını da ağırlıyor.
 
Kendinizi keşfetmeye hazır mısınız?
 

Keşif isimli 314 sayfadan oluşan kitap ; Nihat Güneri tarafından yazılmış ve MONA yayınevinin 31.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Kadın Astronotun Anıları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bir Kadın Astronotun Anıları indir, Bir Kadın Astronotun Anıları oku ve Bir Kadın Astronotun Anıları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Keşif pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.