Kene Kalbi pdf – Yandex indir

tarafından
24
Kene Kalbi pdf – Yandex indir

”Ekilmiş bir fidanın hiç tutmaması doğaldır. Lakin toprağın meyve vermiş bir ağacın köküne kendini yasaklaması katlanılır dert değil. Babam o eksik vedadan sonra bir daha hiç meyve vermedi. Dedem kendini babama haram etmişti. Git oğlum, ben artık sana haramım, benim elim artık senin için öpülür el değil, demiş. Annemin her anlatışında babamın da bir şey demesini bekler dururum ama annem oradaydım, bir şey diyemedi, diye anlatır.”
                                                       
”KENE KALBİ” köy ile kent arasında gidip gelen konargöçer öykülerden var olmuştur. Yazar kitapta acı, tutku, sevinç, hüzün, kıskançlık ve ne kadar başka duygu varsa tümünü aynı tencerede kavurarak adı insan olan bir yemek sunmuştur.
 

Kene Kalbi isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Ercan Kalkan tarafından yazılmış ve ELPİS YAYINLARI yayınevinin 03.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türkçe Ülkesinde Gezinti Orhon Yazıtları – Oğuznameler – Osmanlı Alfabesi – İstanbul Türkçesi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Türkçe Ülkesinde Gezinti Orhon Yazıtları – Oğuznameler – Osmanlı Alfabesi – İstanbul Türkçesi indir, Türkçe Ülkesinde Gezinti Orhon Yazıtları – Oğuznameler – Osmanlı Alfabesi – İstanbul Türkçesi oku ve Türkçe Ülkesinde Gezinti Orhon Yazıtları – Oğuznameler – Osmanlı Alfabesi – İstanbul Türkçesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kene Kalbi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.