Kendini Kabule Giden Yol pdf – Yandex indir

tarafından
7
Kendini Kabule Giden Yol pdf – Yandex indir

Hepimiz geçmişten bugüne hikayeler taşırız, kimi zaman travmalar, kimi zaman zorluklar… Peki bu hikayeler bizi nasıl tanımlar? Gerçek doğamızı nasıl gizler? Geçmişi iyileştirmek ve daha iyi bir gelecek yaratmak nasıl mümkün olabilir?
 
Terapist, yazar Lisa Olivera Kendine Kabule Giden Yol kitabında sizleri öz-şefkat ve kendini kabul etmeye yönelik anlayışlı ve derin bir yolculuğa çıkarıyor. Doğumundan birkaç saat sonra bir ormanda kayalıklarda terk edilen ve sonrasında evlat edinilen Lisa Olivera, kendi kişisel deneyimini anlatarak, ait olamama, layık olamama ve değersizlik duygularınızı nasıl dönüştürebileceğinizi ortaya koyuyor. Geçmişteki deneyimlerinizi yeni bir bakış açısıyla ele alarak, hayatlarınıza yeniden yön vermek için size, cesaretlendirirken,  yeni bir umuda sarılmanın doğuracağı mucizelerle size rehberlik ediyor. Böylelikle en başından beri sizde olan cevapları hatırlamanızı sağlıyor.
 
Bu kitap, kendi hikayelerinizin yazarı olduğunuzun güçlü bir hatırlatıcısıdır.
 

Kendini Kabule Giden Yol isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Lisa Olivera tarafından yazılmış ve SERENAD yayınevinin 06.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Kendini Kabule Giden Yol pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.