Kenan Gürsoy İle Gönül Gözü pdf – Yandex indir

Kenan Gürsoy İle Gönül Gözü pdf – Yandex indir

Gönül Gözü, yaşadığımız hayata gönül penceresinden bakıyor. İki gönül mimarı Ö. Tuğrul İnançer ve Kenan Gürsoy’un sohbetlerinden oluşan kitap, kalbin aynasından yansıyanlara dikkat çekmemizi sağlıyor. Yaradılış gayesinden aşka, gelenekten hürrriyete, imandan cihada, bireyden topluma birçok sahada duyarlı bir bakış açısı sunuyor. Hayatın görünmeyen yüzünden, daha doğrusu hikmetli tarafından bakan İnançer ve Gürsoy, muhabbeti merkeze alarak okurları da sohbetlerine davet ediyorlar.
İlim, irfan, tasavvuf, kültür, medeniyet gibi konularda bilgi dağarcığımıza katkı sağlayacak eser, bir gönül kılavuzu olarak hayatımızda yerini alacaktır.
 

Kenan Gürsoy İle Gönül Gözü isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Ömer Tuğrul İnançer tarafından yazılmış ve SUFİ KİTAP YAYINLARI yayınevinin 10.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aleviliğin Politikleşme Süreci Kimlik Siyasetinin Kısıtlılıkları ve İmkanları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Aleviliğin Politikleşme Süreci Kimlik Siyasetinin Kısıtlılıkları ve İmkanları indir, Aleviliğin Politikleşme Süreci Kimlik Siyasetinin Kısıtlılıkları ve İmkanları oku ve Aleviliğin Politikleşme Süreci Kimlik Siyasetinin Kısıtlılıkları ve İmkanları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kenan Gürsoy İle Gönül Gözü pdf – Yandex indir - PDF indir