Keman Sesi / Komiser Montalbano Serisi 4 pdf – Yandex indir

tarafından
12
Keman Sesi / Komiser Montalbano Serisi 4 pdf – Yandex indir

Mutlaka okumanız gereken 50 polisiye yazarından biri,
İtalyan polisiyesinin ustası Andrea Camilleri.
 
Andrea Camilleri ile bütünleşmiş, tüm dünyada tanınan bir komiser, Salvo Montalbano.
 
 
Andrea Camilleri, bir kez daha muazzam bir olay örgüsüyle okuru karşılıyor. Her şeyin her şeyle bağlantılı olduğu, detayların zihinleri doldurduğu sıra dışı bir polisiye roman Keman Sesi.
Komiser Montalbano bir kez daha zor bir durumla karşı karşıya. Keman Sesi Camilleri’nin en iyi kurgulanmış romanlarından biri: öldürülen genç bir kadın, şans eseri ortaya çıkan cinayet, toplumdaki çarpık ilişkiler ve her şeye karşın masumiyetini ve sakinliğini koruyan bir Vigàta. Vigàta’nın apartmanlarında, sokaklarında ve caddelerinde bilindik yüzler bir kez daha bizlerle. Montalbano’nun doğrunun peşinde koşmasının yol açtıkları: düzeni ve adaleti sağlamak için geçilen dolambaçlı yollar.
“Kim yaptı?” polisiyesinden çok daha fazlası.
 

Keman Sesi / Komiser Montalbano Serisi 4 isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Andrea Camilleri tarafından yazılmış ve MYLOS KİTAP yayınevinin 23.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çözülemeyen Bulmaca Anlatıcı Üzerine Tartışmalar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Çözülemeyen Bulmaca Anlatıcı Üzerine Tartışmalar indir, Çözülemeyen Bulmaca Anlatıcı Üzerine Tartışmalar oku ve Çözülemeyen Bulmaca Anlatıcı Üzerine Tartışmalar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Keman Sesi / Komiser Montalbano Serisi 4 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.