Kazakistan ve Özbekistan Gezimizdeki İzlenimlerim pdf – Yandex indir

tarafından
10
Kazakistan ve Özbekistan Gezimizdeki İzlenimlerim   pdf – Yandex indir

22 Ekim 2021 Türk Cumhuriyetleri olan Kazakistan ve Özbekistan’a  gezmek maksadıyla yola çıkmış bulunuyoruz. Sabah kalkıp hazırlandıktan sonra kahvaltımı yapıyorum, Sakarya Karasu’dan İstanbul havaalanına gitmek üzere yola çıkıyorum.
 
Oğlum Bedirhan beni Karasu terminaline getiriyor. Terminalde oğlum ile vedalaştıktan sonra Adapazarı minibüsüne biniyorum. Hava çok güzel, güneşli ve mevsimine göre sıcak da. Minibüsümüz hareket ediyor ve Adapazarı’na doğru yol alıyoruz. Sakarya şehirlerarası terminaline vardığımızda, minibüs değiştirerek Kocaeli minibüsüne biniyorum. Yaklaşık kırk dakikalık yolculuğun ardından Kocaeli’ne varıyorum.
Geziye beraber katılacağımız Sadık Beşer hocamızla buluşuyoruz. Bizi evine davet ediyor. Biz de davetine icabet ediyoruz. Sonra dışarı çıkıp beraber akşam yemeği yiyoruz. Biz ısrar etsek de Sadık Beşer hocamız hesap ödememize müsaade etmiyor. Hesabı kendisi ödüyor. Kendisine teşekkür edip müteşekkir oluyoruz. Sonra tekrar Sadık hocamın evine geçiyoruz. Orada bizimle birlikte tura katılacak olan Abdullah Özkırklar hoca, Ethem Ayaz ve Ahmet Ayaz ile  birlikte İstanbul havaalanına doğru tur şirketinin minibüsüyle yola çıkıyoruz.
 

Kazakistan ve Özbekistan Gezimizdeki İzlenimlerim isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Ahmet Beşer tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 24.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Kazakistan ve Özbekistan Gezimizdeki İzlenimlerim pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.