Kayıtsız Kimlikler pdf – Yandex indir

tarafından
82
Kayıtsız Kimlikler pdf – Yandex indir

İnsanların yaşadıkları çağın tanıkları olduğu söylenir. Ancak gözleri görmeyen, kulakları duymayan, akılları almayan tanıkların anlatabileceği hiçbir şey yoktur. Globalleşme ile birlikte insanların yüreklerinin sökülüp alındığı, vicdanlarının körleştirildiği bir dönem yaşıyoruz. İnsanlığın daha önce hiç bu kadar ayakaltına alınmadığı, yaşam hakkının böylesine değersizleştirilmediği bir dünyaya uyum sağlamaya çalışıyoruz hepimiz. Duygularımızı, değerlerimizi ve ilkelerimizi kaybediyoruz.
 
İşin en kötü yanı, dünyayı kana bulayanların aslında ne kadar aşağılık olduğunu bal gibi bildiğimiz halde onlara halâ, ‘büyük,’ diyoruz; ‘büyük güçler…’
Yazarımız İnci YILMAZ ŞİMŞEK, yeni romanı ‘KAYITSIZ KİMLİKLER ’de bu ikiyüzlülüğün yaşandığı Ortadoğu coğrafyasından küçücük bir kesiti anlatıyor. Yazılanların kurgunun da ötesinde acı gerçeklerden oluştuğunu özellikle söylemeliyim.
 
 Can Akkiriş
Editör- Yaratıcı Yazarlık Eğitmeni
‘Adım Adım Yaratıcı Yazarlık’,  ‘Yeni Başlayanlar için Yaratıcı Yazarlık Atölyeleri’ ve ‘Geliştirmek İsteyenler için Yaratıcı Yazarlık Atölyeleri’ kitaplarının yazarı.
 

Kayıtsız Kimlikler isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; İnci Yılmaz Şimşek tarafından yazılmış ve GÜLNAR YAYINLARI yayınevinin 30.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dal Tutunuyor Yaprağa pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Dal Tutunuyor Yaprağa indir, Dal Tutunuyor Yaprağa oku ve Dal Tutunuyor Yaprağa pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kayıtsız Kimlikler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.