Kayıp Sembol pdf – Yandex indir

tarafından
6
Kayıp Sembol pdf – Yandex indir

Dan Brown; Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar’dan sonra Kayıp Sembol’de insanlığın yüzyıllardır beklediği bir gerçeğin peşinde… Harvard Simgebilim Profesörü Robert Langdon, Kongre Binası’nda konferans vermesi için yakın bir arkadaşından davet alır. Ancak, Washington’a varır varmaz oldukça garip bir durumla karşı karşıya kalan profesör, kendini korkunç bir oyunun ortasında bulur. Kongre Binası’na bırakılmış olan bir sembolün -yakın arkadaşı Peter Solomon’ın kesik eli- varlığını haber veren bir telefon, Langdon’ı hiç de yabancısı olmadığı bir dünyaya davet etmektedir. Antikçağlarda kullanılan bu sembolik çağrı, daveti alan kişiyi ezoterik bilgeliğin hüküm sürdüğü, çok eskilerde kalmış kayıp bir dünyaya sürükleyecektir. Sonu belli olmayan bu mistik daveti arkadaşını kurtarmak için kabul eden Langdon, bir anda masonik sırların, saklı kalmış tarihin ve o güne dek görmediği yerlerin gizli dünyasında inanılmaz bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Artık cevaplanması gereken sorular vardır: İnsanlığın Altın Çağı, açılmaması gereken bir kapının aralığından sırlarıyla birlikte yok mu olacak, yoksa hikmetin ışığında tüm soruların cevapları mı bulunacaktır?…
 

Kayıp Sembol isimli 528 sayfadan oluşan kitap ; Dan Brown tarafından yazılmış ve ALTIN KİTAPLAR yayınevinin 26.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yakaza - Ru’ya pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yakaza - Ru’ya indir, Yakaza - Ru’ya oku ve Yakaza - Ru’ya pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kayıp Sembol pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.