Kayıp Miras pdf – Yandex indir

tarafından
7
Kayıp Miras pdf – Yandex indir

Elinizdeki eser yazarın, ilk kez 2014 yılında EVLİYA ÇELEBİ VE AHİT SANDIĞI adıyla yayınlanan romanının genişletilmiş ve geliştirilmiş hâlidir…
 
“Doğu’da her şeyin bir aslı vardır, bir de efsanesi.
Ahit Sandığı’nı bulmak için gerçeğin üzerindeki efsane perdesini yırtmak lazım.”
Hz. Musa On Emir’i taş tabletlere yazar ve cennetten gönderilen sandığa koyar. Tevrat’ta, İncil’de ve Kur’an’da anlatılan o sandık Ahit Sandığı’dır. Efsaneye göre sandık, dünyaya hükmedecek bir güce sahiptir. Gerçekten de Buhtunnasr, Zülkarneyn, Büyük İskender, Moğollar, Haşhaşiler, Tapınak Şövalyeleri ve Osmanlı, sandığı ararken dünyaya hükmederler.
Ahit Sandığı 2.500 yıl önce kaybolduğunda, On Emir, orijinal Tevrat ve Hz. Musa’nın Asa’sı da içindedir. Asa, bugün Topkapı Sarayı’nda sergilendiğine göre, Kutsal Sandık nerededir?
Sultan Murad, fedaisi Sancar Bey’i, Evliya Çelebi rehberliğinde Müslümanların KAYIP MİRAS’ını saklandığı yerden çıkarıp payitahta getirmekle görevlendirir. Kahramanlarımız Ahit Sandığı’na ulaşmak için şifreleri çözerken peşlerindeki Sion Tarikatı ile de mücadele etmek zorundadırlar.
 

Kayıp Miras isimli 425 sayfadan oluşan kitap ; Sultan Polat tarafından yazılmış ve KAPI YAYINLARI yayınevinin 28.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bozkır Tanrıları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bozkır Tanrıları indir, Bozkır Tanrıları oku ve Bozkır Tanrıları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kayıp Miras pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.